Ad)Media - konsultant
Bannery, rollupy, flagi, folia wylewana : OUTDOOR

WYCENA OnLine Outdoor.drukarniaMEDIUM

OPIS PODŁOŻA

BANNER DWUSTRONNY EXTRA POWLEKANY 440 gr. Bardzo dobrej klasy medium banerowe - materiał powlekany - wysoka trwałość oraz intensywność kolorów. Baner dwustronny - dwa banery zgrzane plecami.
BANNER EXTRA POWLEKANY 440 gr. Bardzo dobrej klasy medium banerowe - materiał powlekany - wysoka trwałość i intensywność kolorów, dłuższa żywotność na zewnątrz - 2-3 lata.
BANNER STANDARD 440gr Najbardziej popularne podłoże do ekspozycji zewnętrznej, stosowane z powodzeniem jako reklama całoroczna, odporny na warunki atmosferyczne, w pełni wodoodporny. Po zaoczkowaniu jest bardzo prosty w montażu i demontażu. Baner to materiał PCV (zbliżony do materiału plandekowego). Lekki i elastyczny.
BANNER STANDARD 510 gr.
BANNER SUPER 550 gr Najlepsze medium banerowe. Najbardziej trwały i wytrzymały. Jest to najlepsze medium banerowe przeznaczone na długoterminowe ekspozycje.
BLOCKOUT lub BACKLIGHT Block-OUT - baner z czarną nie przepuszczającą światła wkładką. Nadaje się do ekspozycji we wnętrzach jak i na zewnątrz. Backlight - Baner do podświetleń. Najczęściej stosowany do kasetonów świetlnych.
BLOCKOUT DWUSTRONNY Block-OUT - baner z czarną nie przepuszczającą światła wkładką. Nadaje się do ekspozycji we wnętrzach jak i na zewnątrz.
CITYLIGHT Papier plakatowy do podświetleń
FOLIA KASETON transluc. Folia stosowana do wyklejania podświetlanych lic kasetonów.
FOLIA MAGNETYCZNA Folia magnetyczna szerokość 61 cm, grubość 0,6 mm - przylega do wszystkich powierzchni stalowych również lakierowanych. Najczęstrze zastosowanie jako demontowalna reklma na samochodach.
FOLIA ONE-WAY-VISION Perforowana folia z tzw. 'dziurkami' :) Stosuje się ją na powierzcznie przeżroczyste czyli szyby pojazdów, szyby sklepowe, szyby biurowców, drzwi i okna itp. Dzięki perforacji możemy swobodnie widzieć wszystko co znajduje się na zewnątrz.
FOLIA POLIMEROWA Cienka i elastyczna. Można nią wyklejać delikatne przetłoczenia. Nie nadaje się do głębokich przetłoczeń.
FOLIA SAMOPRZYLEPNA MONOMEROWA Ekonomiczna folia samoprzylepna biała, błyszcząca lub matowa. Stosowana do wyklejania tablic, płaskich nie porowatych powierzchni. Nie nadaje się na przetłoczenia.
FOLIA WALLART Folia z klejem usuwalnym - można kleić na ściany i witryny
FOLIA WYLEWANA - SAMOCHODOWA Najlepsza z dostępnych folii na rynku. Posiada kanaliki które ułatwiają klejenie folii na sucho. nadaje się do głębokich przetłoczeń, oklejania lusterek i zderzaków samochodowych. Folie można zalaminować w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami i zarysowaniami.
MATERIAŁ FLAGOWY Tkanina poliestrowa przeznaczona do produkcji flag.
PAPIER BILBOARDOWY Papier przeznaczony do plakatowania tablic, billboardów
PAPIER FOTOGRAFICZNY Papier fotograficzny do wydróków w wysokiej jakości.
papier plakatowy 200 gr Papier plakatowy wysokiej jakości przeznaczony do ekspozycji wewnętrznych i zewnętrzynch krótkookresowych. Materiał - gramatura 200g/m2 o szerokośiach 105, 127, 160 cm
PŁÓTNO CYFROWE (CANVAS 240 gr) Nadaje się do wydruków reprodukcji, prac artystycznych oraz zdjęć. Płótno podnosi wrażenia wizualne i zwiększa intensywność kolorów. Delikatnie przepuszcza światło. Rolki o szerokości 91 cm.
PŁÓTNO NATURALNE(CANVAS -50gr) Materiał do wydruków reprodukcji, dzieł artystycznych, fotografi. Naturalna struktura pozwala drukować realistyczne reprodukcje z żywymi barwami. Materiał nie przepuszcza światła. Rolki o szerokości 104 cm.
ROLL UP Materiał przeznaczony do systemów wystawienniczych. Znajduje szerokie zastosowanie w ekspozycjach zarówno wewnętrznych jak i zewnetrznych.Szerokość rolki do 127 cm.
SIATKA MESCH EXTRA POWLEKANA Z PRZEPLOTEM Jedna z najlepszych siatek na rynku. Posiada wszystkie atesty. Siatka z przeplotem. Nadukowane kolory intensywne i żywe. Stosunek perforacji 65 / 35(oczko). Materiał do wielkich powierzchni reklamowych. Siatka mesh przepuszcza powietrze dzięki czemu radykalnie zmniejsza opory tworzone poprzez podmuchy wiatru.
Form Object

Masz pytanie?


Jeżeli masz dowolne pytanie skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy.

MASZ PYTANIE?


Poligrafia

Zobacz więcej »

Outdoor

Zobacz więcej »

Animacje i 3D

Zobacz więcej »

Przygotowanie do druku

Zobacz więcej »
©2010 Ad)Media Agencja Reklamowa Tomasz Kucharz
design&code by webarts