Ad)Media logo

ad)współpraca


Jak zacząć współpracę?

Poglądowy opis potrzeb.
Rejestracja, omówienie szczegółów i wycena.
Propozycje projektów i realizacja.

ad)Potrzeby
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Opisz pokrótce czym się zajmujesz,
przedstaw nam wstępnie swoje potrzeby oraz oczekiwania.

ad)Rejestracja
Zarejestruj się w Panelu Klienta. Usprawni nam to w znacznym stopniu wymianę materiałów źródłowych oraz informacji (nie posiadasz własnych – my je dla Ciebie znajdziemy). Otrzymasz dostęp do indywidualnego konta ftp, do którego otrzymasz hasło. Nikt poza nami nie będzie miał do niego dostępu a ty będziesz na każdym etapie prac i z każdego miejsca miał wgląd w postęp oraz historię tworzenia projektu. Uzyskamy w ten sposób obopólne i pełne zadowolenie z osiągniętych efektów
Dokładnie omawiamy zakres i charakter prac, proponujemy wstępne pomysły i rozwiązania wraz z wyceną.

ad)Realizacja
Opracowujemy kilka projektów – rozwiązań, pomagamy wybrać ten właściwy. Po Twojej akceptacji przystępujemy do realizacji projektu.

motto

ad)media

"Reklama nie jest mówieniem o sobie. Reklama jest sztuką nakłaniania innych do mówienia o nas."

O tym wiedzieli już w czasach starożytnych, kiedy to stosowano reklamę w postaci napisów na ścianach budynków, kamiennych lub terakotowych szyldach karczm i zajazdów. Średniowieczni handlarze wykrzykiwali ceny oraz zachwalali swoje towary. Tak w tych czasach wyglądała reklama.

A jak to dziś wygląda u nas?

Tworzymy koncepcje spójne ze strategią naszych klientów, przekładając je na udane realizacje marketingowe. Działania schematyczne? Szablonowy folder z cennika? Nie! Nie jesteśmy hurtownią reklamy - koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach reklamowych każdego Klienta z osobna. Nie ma tu znaczenia, czy jest to jednoosobowa firma, czy ogólnopolska korporacja - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę charakter firmy oraz jej zaplecze finansowe a każdy może oczekiwać takich samych standardów obsługi i takiej samej wysokiej jakości usług.

 

©2010 Ad)Media Agencja Reklamowa Tomasz Kucharz
design&code by webarts