Ad)Media - animacje, wizualizacje i grafika 3D
wizualizacje i animacje 3D, spoty TV

ad)Animacje i 3D


Jeśli jesteście Państwo ciekawi jak będzie wyglądał Wasz produkt (prototyp) lub chcecie go pokazać swojemu klientowi jeszcze przed jego powstaniem (budynek, opakowanie itp.) to właściwym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości, jakie daje nam grafika 3D.

Opierając się o Państwa opisy, szkice lub projekty architektoniczne a także naszą wiedzę i doświadczenie jesteśmy w stanie „wyczarować” praktycznie każdy obiekt, odpowiednio wymodelować opisać go w specjalistycznym oprogramowaniu i jako produkt finalny przekazać państwu w formie rastrowej, w jakości pozwalającej na wydruk zarówno w folderze jak również w produkcjach wielkoformatowych.

Jeśli sam obrazek to za mało to go ożywimy bez względu czy będzie to osiedle mieszkaniowe, opakowanie produktu, tańcząca maskotka czy też Państwa logotyp – wykonamy animacje komputerową, która pozwoli nam obejrzeć obiekt z każdej strony, zaglądnąć do środka czy tez zobaczyć, w jaki sposób działa, dołożyć ścieżkę dźwiękową, lektora. Możemy wprowadzić obiekty istniejące do wirtualnej przestrzeni i odwrotnie, w przestrzeń realną obiekty wirtualne. Możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią – a tej nam nie brakuje.  Animacje takie przygotowane w odpowiedni sposób można wykorzystać, jako spot telewizyjny lub prezentację multimedialną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym SHOWREEL.

 

Masz pytanie?


zadaj pytanie do Ad)Media

Jeżeli masz dowolne pytanie skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w oparciu o nasze wieloletnie doświadcznie.Poligrafia

Zobacz więcej »

Outdoor

Zobacz więcej »

Animacje i 3D

Zobacz więcej »

Drukarnia

Zobacz więcej »

Realizacje

Zobacz więcej »


©2010 Ad)Media Agencja Reklamowa Tomasz Kucharz
design&code by webarts